Jennifer Lopez’den itiraf! İkizlerini doğurduktan sonra değişen vücuduyla böyle yüzleşti

Unutumadığı aşkı Ben Affleck’le geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturan Jennifer Lopez, 2004-2011 arasında evli kaldığı üçüncü eşi Marc Anthony ile ilişkisinden 22 Şubat 2008 tarihinde Emme ve Maximilian adlı ikizlerini dünyaya getirmişti.

Sporu hayatının merkezine oturtan ünlülerden olan 54 yaşındaki güzel, ikiz annesi olmasının ardından değişen vücudu konusunda ‘güvensiz’ ve ‘kararsız’ hissettiğini itiraf ederken, arkadaşı ve antrenörü Tracy Anderson’ın yeni haliyle yüzleşmesine yardımcı olduğunu belirtti.

“VÜCUDUMUN HER VERSİYONUNU SEVMEYİ ÖĞRENDİM”

Son zamanlarda çok fazla derinlemesine düşünüyorum. Şimdiki halimi tamamen kucaklamak için geçmiş versiyonlarımı yeniden gözden geçiriyorum. Yıllar boyunca vücudumun her versiyonunu kutlamam ve kendi hayatım ve ihtiyaçlarım değiştikçe yükselmeye devam etmem için Tracy’nin bana ne kadar ilham verip cesaretlendirdiğini hatırladım.

“YENİ BENİ KUCAKLADIM”

Daytime Beauty Awards’ta ödül takdim eden sürpriz ünlü olarak dikkat çeken Lopez, “İkizlerim doğduktan hemen sonra Tracy ile tanıştım. Kendimi güvensiz ve kararsız hissettiğim bir zamanda onu aradım. Çoğu yeni annenin doğum yaptıktan sonra yaptığı gibi, eski halime dönüp dönemeyeceğimi merak ediyordum. Hayatıma girdi ve yeni beni kucaklamama, daha önce hiç olmadığım kadar güçlü olabileceğimi anlamama yardım etti” dedi.

10 yılı aşkın süredir Anderson’un müşterisi olan Jennifer, “Yöntemleri ve sanatına olan bağlılığı onu zirvede tutuyor. Yöntemlerinde çılgınlık yok, yalnızca müşterilerine ve sağlığına 25 yıllık saf adanmışlık var.

“MÜKEMMEL BİR İNSANSIN”

Daytime Beauty Awards’ta pembe çiçekli, derin göğüs dekolteli beyaz bir elbise tercih eden iki çocuk annesi şarkıcı, 250 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından, “Tebrikler Tracy” mesajı ile arkadaşını tebrik etti.

Fitness antrenörü Anderson ise “Sen mükemmel bir insansın! Sevgin tamamen yüreklendirici. Beni desteklemek için orada olduğun için teşekkür ederim. Sana dünyalar kadar saygım var” yanıtını verdi.

EŞİ YALNIZ BIRAKTI

Öte yandan ABD’li yıldızın 14 ay önce hayatını birleştirdiği, dördüncü eşi Ben Affleck’in, ödül töreninde yanında olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x