Mahsun Kırmızıgül Şarkının Sonunu Getiremedi, Gözyaşları İçinde Açıkladı: “Annem Alzheimer, Beni Hatırlamıyor”

Son konserinde annesinin hastalığından bahseden Mahsun Kırmızgül, ‘alzheimer’ açıklamasıyla sevenlerini üzdü.

Ünlü türkücü Mahsun Kırmızıgül, şarkıları ve sesiyle koca bir nesli büyüleyen isimlerden şüphesiz. Hem filmleri, hem yönetmenliği hem de özel hayatıyla sık sık gündem olan Mahsun Kırmızıgül, magazinin de yıllardır tüm detaylarıyla hakim olduğu ünlülerden.

Sahne ve müzik hayatına uzun bir ara veren tam 16 yıl sonra da 2021 yılında yeni bir albüm çıkaran Kırmızıgül, şimdilerde Avrupa turnesi hazırlığında. Geçtiğimiz saatlerde gündeme gelmesinin sebebi ise son konserinde annesiyle ilgili yaptığı acı açıklama…

Annesine düşkünlüğüyle bilinen Mahsun Kırmızıgül, en son anneler gününde “Bu güne kadar yapmış olduğum eserlerin, filmlerin gerçek kahramanı olan anneme teşekkür ederim.” paylaşımında bulunmuştu.

‘Annesi olmayan evlatların ve çocuklarını kaybeden annelerin başta olmak üzere tüm annelerin gününü kutluyorum. Darda olduğumuzda aradığımız, hüzünlendiğimizde sığındığımız limanımızdır annelerimiz. Benim annem kiremithanelerde tuğla taşıyarak 3 çocuk büyüttü. Okumamış ama ileriyi gören çileli annemin, bana yıllar önce söylediği bir sözü unutamam. Bana “Buralarda durma, harcanırsın. Eğer büyük bir dam olmak istiyorsan UMUT BATIDA’ demişti. Ve ben onu dinleyerek İstanbul’a taşınmıştım. Aslında o benim gerçek yol gösterenim, kılavuzumdu. Bu güne kadar yapmış olduğum eserlerin, filmlerin gerçek kahramanı olan anneme teşekkür ederim. Anneler günü kutlu olsun.’

Geçtiğimiz saatlerde, konserinden bir kesit sosyal medyada hızla yayılan Mahsun Kırmızıgül, “Annem” şarkısını tamamlayamadı ve gözyaşları içinde annesinin hastalığından bahsettiği anlarla sevenlerini üzdü.

Şarkıyı yarıda kesen Mahsun Kırmızıgül, “Duygusala bağlıyorum sonunu getiremiyorum çünkü annem Alzheimer ve beni tanımıyor. O kadar üzülüyorum ki!” açıklamasında bulundu. Ardından seyircisinin de desteğiyle şarkıya biraz daha devam edebildi.

İşte o anlar ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x