Trump’larda kriz: Eski First Lady aile fotoğrafında yer almadı

ABD’nin eski Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump’ın Noel buluşmasında çekilen aile fotoğrafında yer almaması söylentilere yol açtı.

Donald Trump, çeşitli suçlamalarla hakkında açılan davalara rağmen gelecek sene yapılacak başkanlık seçimlerinde yarışmayı amaçlarken eski First Lady’nin bir süredir ortalarda görünmemesi dikkat çekiyor.

Daha önce seçimde eşine desteğini açıklayan Melania Trump, ailenin Noel yemeğinde aile fotoğrafında yer almadı. Donald Trump Jr.’ın nişanlısı Kimberly Guilfoyle tarafından paylaşılan aile fotoğrafında, tüm Trump ailesi kareye girerken gözler Melania Trump’ı aradı.

‘EVLİLİK ANLAŞMASINI YENİLEDİ’

Lüks golf kulübünde düzenlenen partiye eski First Lady’nin katılıp katılmadığı da bilinmiyor. Ailenin takipçileri sosyal medyada “Melania nerede?” sorusunun yanıtını aradı. Bir kaynak ise 53 yaşındaki eski modelin Noel’i hasta annesinin yanında geçirdiğini aktardı.

The Telegraph gazetesine konuşan “Mar-a-Lago: Inside the Gates of Power at Donald Trump’s Presidential Palace” kitabının yazarı, gazeteci Laurence Leamer, bir süre önce Melania Trump için “Gözlerden uzak, izole bir hayat yaşıyor. Yakınları bile nerede olduğunu bilmiyor. Sır gibi” demişti.

Melania Trump, eşinin son seçim kampanyası gezilerine de hiç katılmadı. Eski First Lady’nin daha çok diplomatik etkinliklere katılmak için Donald Trump’la anlaşma yaptığı ve evlilik anlaşmasını da yenilediği iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x